Cansan Alüminyum | Haberler | Can Alüminyum İMSİAD Üyelerini Ağırladı, İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin bilgi ve tecrübe paylaşımı amaçlı ziyaretlerinin ikincisi Can Alüminyum ev sahipliğinde Yeşilova Holding şirketlerinden Cansan Alüminyum’da gerçekleşti., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
OTOMOTİV
Alüminyum hafifliği, darbe emiciliği, görselliği gibi özellikleri ile otomotiv sektörünün vazgeçilmez metalidir.
ENDÜSTRİ
Alüminyum; hafifliği, korozyon dayanımı, şekillendirilebilirliği, işlenebilirliği, elektrik ve ısı iletkenliği...
YAPI
İnşaat sektöründe çelikten sonra en çok kullanılan ikinci metal olan alüminyum...
SOLAR
Dünya'daki fosil enerji kaynakları tükenmekte olup, alternatif enerji kaynaklarına ihtiyaç artmaktadır.
HAKKIMIZDA
1990 yılında kurulan Cansan Alüminyum, Türkiye’nin önde gelen alüminyum profil üreticilerindendir.
BELGELERİMİZ
Yüksek kalitede üretimlerini gerçekleştiren Cansan Alüminyum, ulusal ve uluslararası tescil belgelerine sahiptir.
ALÜMİNYUM
Doğada boksit cevheri halinde bulunan alüminyum dünyada en çok bulunan elementlerden biridir...
HABERLER
Yeşilova Holding ve şirketleriyle ilgili güncel haberleri buradan takip edebilirsiniz.
EKSTRÜZYON
KALIP ÜRETİMİ
ELEKTROSTATİK BOYA
TEST MERKEZİ
ELOKSAL
LOJİSTİK
MEKANİK İŞLEM
MONTAJ HATLARI
İLETİŞİM
T: 0 (224) 484 23 30
F: 0 (224) 484 23 49
E: cansan@yesilova.com.tr
ULAŞIM
HOSAB Hasanağa Organize San. Böl.
14. Cd. No: 8, 16370
Hasanağa, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
DİLEK AĞACI
HABERLER
Can Alüminyum İMSİAD Üyelerini Ağırladı
İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin bilgi ve tecrübe paylaşımı amaçlı ziyaretlerinin ikincisi Can Alüminyum ev sahipliğinde Yeşilova Holding şirketlerinden Cansan Alüminyum’da gerçekleşti.
Can Alüminyum Genel Müdürü ve İMSİAD Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Aydın ve Cansan Alüminyum Genel Müdürü Selim Güney konukseverliğinde gerçekleştirilen ziyarette Cansan Alüminyum üretim tesislerinin kapasitesi, gelecek hedefleri ve müşterilerine sunduğu avantajlar konuşuldu.

İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andıç ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılım gösterdiği ziyarette konuşan Can Alüminyum Genel Müdürü İbrahim Aydın, ‘İşlerimizi geliştirmek ve sektörün ortak sorunlarına çözüm bulma konusunda birlik beraberlik parolasıyla hareket eden İMSİAD’ın değerli üyelerini Cansan Alüminyum’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 1990 yılında üretime geçen Cansan Alüminyum bugün 100.000 metre kare alan üzerinde, yüksek teknolojili modern fabrikasıyla yılda 24.000 ton üretim yapan bir işletme ama daha da önemlisi alüminyum ve alaşımları üzerine uzmanlığını Yeşilova Holding Ar-Ge desteğiyle güçlendiren yenilikleri takip eden değil yenilikleri yapan bir işletme olma özelliği de taşıyor. İşlerinizi geliştirme noktasında alüminyumdan üretilen endüstriyel çözümlerle biz her zaman yanınızdayız.’ dedi.
Ziyarette konuşan İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andıç, ‘İMSİAD olarak öncelikli hedeflerimizden bir tanesi; yaşadığımız, ticaret yaptığımız şehir olan Bursa’nın güçlü konumunu sürdürmesi için iş dayanışmasını artırarak ihtiyaç duyduğumuz tüm malzemelerin tedariğini öncelikli olarak Bursa’dan çözmektir. O yüzden de bu konuya vesile olan sanayici-müteahhit buluşmalarına çok önem verdiğimizi bir defa daha bildirmek istiyorum. ‘ dedi.

 
DEVAMI
İNDİR
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

ALÜMİNYUM PAZAR BİLGİLERİ
ALIŞSATIŞ
LME (Cash)
USD5.90425.9149
EUR6.84046.8527
NEDEN CANSAN?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.